Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlarla görüşüb
Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva Nərimanov rayonunda sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün 5 nömrəli respublika xüsusi internat məktəbində olub.
Qeyd edək ki, sağlamlıq imkanları məhdud uşaqlar üçün 5 nömrəli respublika xüsusi internat məktəbi 1936-cı ildən fəaliyyət göstərir. Məktəbin hazırkı binası 1961-ci ildə inşa olunub, 2006-cı ildə isə Heydər Əliyev Fondunun prezidenti Mehriban Əliyevanın tapşırığına əsasən bina yenidənqurma və bərpa işlərindən sonra istifadəyə verilib.

Vice President of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva met with children with disabilities
Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation Leyla Aliyeva visited the Republican Special Boarding School No. 5 for Children with Disabilities in Narimanov District.
It should be noted that the Republican Special Boarding School No. 5 for children with disabilities has been operating since 1936. The current building of the school was built in 1961, and in 2006, on the instructions of President of the Heydar Aliyev Foundation Mehriban Aliyeva, the building was put into operation after reconstruction and restoration.